Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik - Simulace výrobních systémů a logistických řetězců - JUNIOR

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29643240741 | aktuálnost: 31.07.2024

EngiTec Office s.r.o.

Upřesňující informace

Prvotní informace:
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem, tel. 00420 733 550 169.

Upřesňujicí informace:
Simulace výrobních systémů a logistických řetězců (technologií výrob) osobních motorových vozidel.

Nová příležitost! Kategorie úrovně JUNIOR

Pracovní náplň:
Zpracování simulací a analýzy dat pro plánování výrobních procesů provozů svařovny, lakovny, montáže, logistiky.

-analýza zpracování a statistické vyhodnocení výrobních dat
-systémová analýza výrobních systémů
-stanovení technických parametrů dopravníkové techniky
-návrh logiky řízení výrobních systémů a její ověření pomocí simulace
-tvorba modelu v prostředí SW PlantSimulation
-zpracování simulačních výsledků v prostředí MS Excel
-tvorba dokumentace simulačního projektu
-prezentace výsledků simulačních studií (podklady zpracovány pomocí MS PowerPoint)

Místo činnosti: Mladá Boleslav

Určeno pro: Vhodné pro všechny věkové kategorie a technicky zdatné simulační nadšence, rádi se s Vámi setkáme.

Vzdělání: ÚSO nebo Vysokoškolské vzdělání technického/strojírenského směru (konstrukce strojů a zařízení průmyslových výrobních linek, obecná strojírenská výroba, jiný technický či elektrotechnický směr, programování a analytika dat, automatizace / digitalizace procesů). Nebo vyšší odborné vzdělání strojírenského či analyticky-simulačního směru s víceletou praxí v navrhování automatizace a digitalizace či simulačních procesů průmyslových výrobních linek.

Zapracování do problematiky, procesů a technologií zajištěno.

Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, časová flexibilita podmínkou

PC-znalosti:
znalost práce na PC a programů kanc. sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), PlantSimulation (dobrá znalost), znalost návazných programů (knihovny prvků atd.) vítána

Znalost dopravníkových systémů určených pro manipulaci karoserií a logistických systémů pro manipulaci a uskladnění dílů vítána.

Ostatní požadavky:
-jazykové znalosti ČJ, AJ stupeň B2 nebo NJ stupeň B2 (komunikační znalost)
-samostatnost vedení a řešení simulačních projektů

Zkušenost s vedením projektů nebo s technologickými postupy v plánování sériové výroby, realizací výrobních linek a praxe ve strojírenství, či automatizované výrobě výhodou, není podmínkou. Znalost v oblasti konstrukce motorových vozidel vítána.

Odměňování:
Nástupní mzda dle stupně ukončeného ÚSO či VŠ studia a případné praxe od 45.000,- Kč.
Možnost dalšího finančního postupu. Velmi zajímavá práce na zajišťování realizace zcela nových technologii pro výrobu vozidel formou simulací a jejich analýzy s možností rozšiřování dovedností a znalostí pro budoucí rozvoj a uplatnění pracovníka.

Přijďte k nám a aktivně se podílejte na budoucím vývoji v oblasti optimalizace výrobních toků osobních automobilů a současně si rozšiřte své znalosti, schopnosti, dovednosti a obzory v oblasti průmyslové výroby a logistiky budoucnosti. Rozvoj v nastupující nové digitální éře výroby.

Nástup: 2.1.2025 nebo dle dohody !

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, home office, další benefity

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy