Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Aplikační inženýr/ka s AJ (40 - 45.000 KČ)

referenční číslo: 58120 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dobré organizační schopnosti a SŠ/VŠ technického směru? Dobrou angličtinu a nebojíte se v tomto jazyce komunikovat? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA S AJ (40 - 45.000 KČ)

Náplň práce

  • tvorba konstruktivních řešení pro dané systémy od koncepce přes kontrolu proveditelnosti
  • tvorba layoutů
  • komunikace napříč firmou i se zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • práce na optimalizacích a nových zlepšeních

Požadujeme

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • orientace v technické dokumentaci
  • schopnost samostatně vyřešit patřičné úkony
  • dobré organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • smlouva na dobu neurčitou hned od nástupu
  • firemní školka
  • firemní restaurace
  • příspěvek na dojíždění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek za doporučení kolegy
  • místo výkonu práce: Hranice

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství