Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent administrace výroby (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29621040739 | aktuálnost: 06.07.2024

DAWELL CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
o Administrativní podpora výrobního týmu
o Komunikace se zákazníky (technické dotazy, dotazy na dostupnost, koordinace expedice)
o Zpracování přijatých objednávek a následné předání do výroby
o Tvorba dodacích listů k vyrobeným produktům

Co od Vás očekáváme:
o Minimálně SŠ vzdělání
o Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
o Komunikační a organizační schopnosti
o Znalost anglického jazyka (komunikace se zákazníky ze zahraničí)
o Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Měsíční odměny, 13. plat, sick days, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

První kontakt telefonicky, osobně (8:00 - 14:00) nebo e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Budischowského 1073, Třebíč, 67401

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity