Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent / asistentka auditora

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29504140704 | aktuálnost: 28.06.2024

ZUMAKO audit s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE
" Práce na auditech účetních závěrek různých společností a jiných organizací
" Analýza účetních dat
" Zpracování dokumentace k auditům pod vedením zkušenějších kolegů
" Tvorba účetních metodik pro klienty
" Po zaučení poskytování účetního a daňového poradenství klientům
POŽADAVKY
" Vzdělávání v oboru: Absolvent středních škol/vysokých škol se zaměřením na ekonomii, účetnictví, finanční audit nebo podobný obor.
" Pracovní zkušenosti: Předchozí zkušenosti v oboru auditu, účetnictví nebo finančnictví jsou výhodou, ale nejsou nezbytné.
" Znalost legislativy: Dobrá znalost české účetní legislativy a daňových předpisů.
" Znalost práce s programy: Schopnost práce s běžnými kancelářskými aplikacemi (Microsoft Office), výhodou je i schopnost pracovat s vybranými účetními programy
" Analytické a organizační schopnosti: Schopnost analyzovat finanční data, identifikovat potenciální rizika a připravit zprávy pro vedoucího auditora.
" Komunikační dovednosti: Dobré komunikační schopnosti jak v psané formě, tak ústní forma, schopnost efektivně komunikovat s klienty i s ostatními členy týmu.
" Týmový hráč: Schopnost pracovat jako součást týmu, ale zároveň i samostatně, přispívat k pozitivní pracovní atmosféře.
" Flexibilita a odolnost vůči stresu: Schopnost pracovat pod tlakem, zvládat více úkolů najednou a přizpůsobit se rychle měnícím se podmínkám.
" Zájem o rozvoj: Ochota se neustále učit a rozvíjet své dovednosti v oblasti auditu a účetnictví.
" Znalost jazyků: Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (písemně i ústně) je výhodou nikoliv podmínkou, znalost jakéhokoliv dalšího světového jazyka může být rovněž výhodou.
NABÍZÍME

" Mzdové ohodnocení v rozmezí 32 - 40 tis. Kč dle zkušeností uchazeče.
" Sociální fond zahrnující příspěvky na sport a kulturu, dovolenou a příspěvky na penzijní připojištění.
" Flexibilní pracovní doba
" Možnost práce home office
" Služební telefon
" Podpora zvyšování kvalifikace, v případě zájmu nabízíme zajištění certifikace v oblasti auditu a daní

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Piletická 486, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy