Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent / asistentka obchodního oddělení - OZZ, OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29500640750 | aktuálnost: 31.07.2024

SMERO, spol. s r.o.

Upřesňující informace

VYHRAZENO pro OZZ, OZP.
Životopis zašlete kontaktní osobě Lence Prokešové na e-mail prokesova.l@smero.cz

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, hygienou, drogerií, obalovými materiály, reklamními a dárkovými předměty a dalším bohatým sortimentem. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Pro naši pobočku v Ostravě přijmeme zodpovědného člověka na pozici asistent/ky obchodního oddělení. Jedná se o administrativní práci v kanceláři.
Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

Co budete dělat:
- aktivně komunikovat s obchodním týmem i jejich zákazníky
- zpracovávat administrativní agendu v interním systému
- přijímat a zpracovávat podklady pro objednávky
- vyřizovat pohledávky a reklamace
- telefonicky domlouvat schůzky pro obchodní zástupce u našich stávajících i nových zákazníků
- naceňovat položky z poptávek
- další administrativu s tím spojenou

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
- SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci
- mzdu dostanete vždy včas ve výplatním termínu
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál cca 2450 Kč měsíčně (116 Kč / pracovní den)
- příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně
- volné víkendy a svátky
- zaměstnanecké slevy na zboží

Jaká je naše asistentka/asistent:
- je maximálně pečlivá/ý, spolehlivá/ý, zodpovědná/ý, systematická/ý, ochotná/ý
- má smysl pro organizaci práce a plánování
- má dobré vyjadřovací schopnosti
- nebojí se volat a má zkušenosti s navoláním schůzek včetně studených kontaktů
- komunikace ji není cizí
- ovládá práci na PC + MS Office (pokročilá znalost především excelu)
- vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 000 - 29 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Poděbradova 3265/99a, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený