Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29500480797 | aktuálnost: 28.06.2024

Ernst Leopold s.r.o.

Asistent/ka

Upřesňující informace

Zaměstnání na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.

Náplň práce:
- Organizuje přípravu podkladů a materiálů podle dispozic nadřízeného a ostatních vedoucích.
- Vede v souladu s vnitropodnikovou směrnicí písemnosti související s činností úseku vedoucího výroby.
- Pořizuje zápisy o průběhu porad a vystavuje pozvánky.
- Opatřuje, zabezpečuje a zpracovává informace a podklady dle pověření.
- Zajištuje možnosti pro získávání finanční pomoci, příspěvků a dotací v rámci rozvojových programů posilujících zaměstnanost a vyřizuje žádosti.
- Zajišťuje v rámci stanovených podmínek stravování zaměstnanců, řídí a organizuje práci kuchařek a výdeje obědů.
- Řídí a koordinuje úklidové práce ve firmě a vede pracovnice úklidu.
- Odpovídá za správný výstup informací z docházkového systému.
Požadujeme:
- Schopnost organizovat a vést administrativní činnosti
- Komunikativnost
- Znalost Microsoft Office
- Příjemné vystupování a zodpovědný přístup k práci
- Znalost jazyků vítána (AJ, RJ)

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr: Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v české firmě s dlouholetou tradicí
- Výkonová odměna: 10 % základní mzdy
- Roční odměna: 12.000 Kč
- Odměny při významných pracovních a životních výročích: 3.000 až 15.000 Kč
- Školení
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Týden dovolené navíc
- Firemní akce
- Příspěvek na stravování

První kontakt telefonicky na č. 720812814 - p. Petra Šamalíková nebo na e-mail. adrese: personalni@ernstleopold.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - jiné MS OfficePHP_EOL

Mzda: 22 000 - 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gellhornova 2242/18, Blansko, 67801

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita