Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ -ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29538340770 | aktuálnost: 04.07.2024

HEIRU CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- kompletní administrativní podpora vedení společnosti
- správa kalendářů, plánování a organizace schůzek; zápisy z jednání
- příprava a kontrola dokumentů, archivace,
- pečuje o bezproblémový chod podpůrných procesů ve firmě
- správa sociálních sítí, komunikace s uchazeči o zaměstnání, komunikace s úřady
- zajištění a organizace činností související s provozem budov a areálu firmy

Očekáváme:
- organizovaného, proaktivního a výkonného člověka se smyslem pro detail,
- schopnost efektivně stanovit priority úkolů,
- komunikační a mezilidské dovednosti,
- uživatelské znalosti MS Office nástrojů a sociálních sítí,
- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni (B1),
- předchozí praxe výhodou, ale není nutností.

Co můžeme nabídnout:
- Profesní a osobní růst
- Aktivní využití cizího jazyka
- Zázemí rodinné společnosti

První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Těšíkova 385, Telč, 58856

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy