Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka ekonomického oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29543860749 | aktuálnost: 27.06.2024

ELLIPSE CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Rozšiřujeme náš tým spolupracovníků a hledáme kolegu na pozici ASISTENT(KA) EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ. Jste to právě vy?
Jsme česká společnost s 21-letou historií. Pomáháme firmám tvořit jejich identitu v oblasti budování značky a firemní kultury v MERCH designu. Navrhujeme, designujeme a vyrábíme oděvní kolekce a doplňky pro nejvýznamnější značky a špičky ve svých oborech, jako například Škoda Auto, Kofola, nebo Husqvarna.

POŽADUJEME:
- min. středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- praxe je výhodou (není nutně podmínka)
- anglický jazyk (mírně pokročilý)
- pokročilá uživatelská znalost sady MS Office (Word, Excel…)
- pečlivost, pracovitost, spolehlivost, smysl pro detail, ochota se učit, zájem o další odborný růst v oboru (účetnictví, daňová problematika, finance …)

NÁPLŇ PRÁCE:
- základní kontrola a zpracování přijatých faktur - archivace účetních dokladů
- administrativní podpora senior účetní
- knihy jízd
- docházka
- další pomocné služby pro celkový chod kanceláře (pošta, kancelářské potřeby, obsluha návštěv,…)

NABÍZÍME:
- po domluvě možný i plný úvazek
- zázemí stabilní společnosti
- přátelský pracovní kolektiv
- zajímavou a motivující práci
- odpovídající finanční ohodnocení

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na penzijní a životní pojištění, telefon

PRVNÍ KONTAKT: zaslat životopis e-mailem na: prace@ellipse.cz, případně v době od 9 do 15 h, telefonicky p. Hana Vrublová, tel. 571 424 669

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 162, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita