Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka finančního poradce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27978740723 | aktuálnost: 05.07.2024

Ing. Jiří Pazour

Upřesňující informace

Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje. Požadavky: komunikativnost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, ŘP "B" vítán.
Náplň práce: práce v kanceláři i v terénu u klientů, získávání nových klientů i poskytování servisu stávajícím klientům.
Mzdové podmínky budou upřesněny při výběrovém řízení. Pracovní doba pružná dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na výběrové řízení.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC znalost práce na PC uživatelskyPHP_EOL

Místo pracoviště: Gen. Svobody 2790/38, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita