Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka pedaqoga

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29490520740 | aktuálnost: 28.06.2024

Středisko výchovné péče Svitavska

Upřesňující informace

NÁPLŇ: Jde o asistenci pedagogovi při malotřídní výuce 8 členné skupiny ve stacionáři pro prvostupňové děti Střediska výchovné péče Svitavska.
POŽADAVKY: Předpokládáme aktivní zájem o práci s dětmi s problémy v chování a emoční oblasti, orientaci v soudobých trendech teenagerů, psychickou odolnost a dobré komunikační schopnosti. Mzda je závislá od délky praxe, která není požadována, ale je výhodou. Minimálním vzděláním je střední pedagogická škola nebo maturita v jiném oboru a k ní kurz pro asistenty pedagoga.
NABÍZÍME: První rok je na dobu určitou, po zapracování nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Výhody:8 týdnů dovolené, každoroční prémie
KONTAKT: emailem, telefonicky

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 12 520 - 15 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pavlovova 1422/6, Svitavy,

Region: Pardubický kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy