Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka prodeje

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29501340702 | aktuálnost: 28.06.2024

FD SPORT s.r.o.

Upřesňující informace

práce na poloviční úvazek - uvedená mzda za plný úvazek bude přiměřeně krácena
jedná se především o dopolední balení balíčků
Požadujeme: Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Ovládání PC, psaní všemi deseti výhodou.
další náplň práce: obsluha na prodejně se sportovním oblečením, obsluha zákaznické linky, písemná komunikace se zákazníky, popis prodávaných produktů na webu, PC úprava nových produktů, naskladňování nových produktů, marketing na sociálních sítích - různorodá zajímavá práce.
vhodné i pro absolventy
kontakt:tel.: 777300356, e-mail: forgac@fdsport.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 174, Chlumčany, 43903

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy