Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka prodeje

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29547960745 | aktuálnost: 28.06.2024

VersaCo s.r.o.

Upřesňující informace

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen. Umíš si představit, že by tě práce s lidmi i papírenskými produkty bavila? Myslíš, že by tě i nadchla? Tak to jsi na správné adrese. Ve svém oboru jsme třída a nadšení nám rozhodně nechybí. Nenech tuto příležitost dlouho ležet, čeká tě rozmanitá práce na dlouhý/ krátký týden. S námi se nudit rozhodně nebudeš, to si piš!
Jaká bude tvoje pracovní náplň?
- obsluha zákazníků; odborné poradenství a prodej; doplňování zboží; práce s pokladnou; o starost o chod prodejny
A co od tebe požadujeme?
- komunikativnost; schopnost navázat kontakt se zákazníkem; praxi na obdobné pozici; základní znalost práce na pc; spolehlivost; zodpovědnost; chuť pracovat a učit se novým věcem
Co ti na oplátku nabízíme?
- stravenky v hodnotě 150 Kč za odpracovanou směnu; příspěvek 500 Kč na životní pojištění či penzijní spoření; zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky, příspěvek na dětské tábory; stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti; příjemný kolektiv
Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.?????

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 25 200 - 26 200 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pražská tř. 1247/24, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní