Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka prodeje – práce, do které je radost chodit!

referenční číslo: 56480 | aktuálnost: 30.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme lidi se zápalem pro prodej a vášní pro čokoládu. Vstupte do světa lahodné švýcarské čokolády, kterou milují zákazníci po celém světě. Hledáme zodpovědné a loajální kolegy s nadšením pro čokoládu a prodej, kteří plynně komunikují anglicky.
Absolvujete školení o našich produktech – nenecháme vás v tom samotné, vše vám ukážeme a vysvětlíme. Aktivní prodej a poradenství v oblasti exkluzivních čokoládových výrobků. Zpracování objednávek a zákaznický servis. Doplňování sortimentu a udržování estetiky prodejny.

Požadujeme

Pozitivní přístup a schopnost komunikovat v angličtině – naši zákazníci jsou často z různých koutů světa. Smysl pro detail – důležité je udržovat prodejnu v reprezentativním vzhledu. Zodpovědnost a spolehlivost – hledáme loajální zaměstnance, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci a přispějí k pozitivní atmosféře v týmu. Vášeň pro aktivní prodej – nabízíme produkt, kterému můžete věřit, a splnění prodejních cílů pro vás bude příjemnou výzvou. Profesionální vystupování – důležitá je reprezentace vůči zákazníkům i kolegům.

Nabízíme

Práci pro renomovanou společnost s produkty nejvyšší kvality. Atraktivní finanční ohodnocení a prémie. 50% sleva na naše exkluzivní produkty. Měsíční bonusy. Flexibilní pracovní dobu přizpůsobenou vašim potřebám. 5 týdnů dovolené po prvním roce spolupráce. Kafeterii ve výši 14 400 Kč/rok. Příspěvek na stravování. Multisport kartu.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní