Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka vedení a přípravy výroby

referenční číslo: 2000342586 | aktuálnost: 15.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou, rekonstrukcemi a statickým zabezpečením budov, zaměřující se také na památkově chráněné objekty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka vedení a přípravy výroby.

Náplň práce:

  • Kompletní administrativní činnost
  • Zajištění chodu kanceláře
  • Poptávky subdodavatelů pro výběrová řízení a zajišťování nabídek – proběhne zaškolení
  • Objednávky materiálů pro stavby – proběhne zaškolení

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost balíčku MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (občasná komunikace s anglicky hovořícími investory)
  • ŘP skup. B
  • Perfektní organizaci práce a dynamičnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Platové rozmezí 35 000 – 40 000 Kč dle zkušeností
  • Pracovní doba Po – Čt 7 – 16, Pá 7 – 13:30
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle úvazku
  • Mobil a notebook
  • 4 týdny dovolené, 3 sick days
  • Místo výkonu práce: Praha - Hostivař
  • Nástup možný ihned

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, pracovník back office

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Zdravotní volno/sickday