Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent zahraničního obchodu (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29621000775 | aktuálnost: 06.07.2024

STRONG HAND EUROPE s.r.o.

Upřesňující informace

Kdo jsme:
Jsme česko-americká společnost STRONG HAND EUROPE s.r.o. Jako jediná evropská pobočka americké společnosti STRONG HAND TOOLS, která vyvíjí a vyrábí unikátní svařovací stoly a upínací nářadí, samostatně zajišťujeme obchodní, marketingové a logistické aktivity v rámci EU a částečně i mimo ni.
Již od roku 2013 spolupracujeme s předními společnostmi v oboru po celé Evropě, zejména ve Francii, Velké Británii, Nizozemsku, Belgii, Itálii, Německu a Španělsku. Není nám však cizí ani prodej koncovým zákazníkům prostřednictvím hned několika e-shopů.
Jsme mladý, přátelský kolektiv, který má rád výzvy, a baví nás vše kolem obchodu a marketingu. Každý, kdo se cítí stejně zapálený jako my je vítán.
Rozšiřujeme náš rozvíjející se tým a hledáme pozitivního kolegu / kolegyni na pozici ASISTENT/KA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU pro oddělení BACKOFFICE.

Náplň práce:
" Budeš podporou našim obchodním zástupcům, zpracovávat nabídky, kalkulace apod.
" Budeš spolupracovat na obchodních případech a budeš mít na starosti jejich administrativu.
" Budeš poskytovat servis našim obchodním partnerům a zákazníkům.
" Budeš komunikovat v cizím jazyce denně, pět dní v týdnu.
" Budeš spolupracovat s dalšími odděleními (např. marketing, logistika aj.).

Očekáváme:
" Orientaci na cíl a odpovídající pracovní nasazení - aktivní přístup.
" Komunikační a organizační schopnosti.
" Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
" Znalost zejména němčiny (popř. francouzštiny, nebo jiného jazyka) výhodou.
" Samostatnost, spolehlivost, loajalita.
" Ochotu učit se
" Počítačovou gramotnost (MS Office - zejména Excel, apod.)

Na co je možné se u nás těšit:
" Nabízíme zajímavou, samostatnou a různorodou práci.
" Poskytneme zázemí rostoucí prosperující společnosti.
" Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy).
" Pracujeme v mladém, perspektivním kolektivu.
" Máme k dispozici podporu zkušených kolegů v ČR i USA, ochotných vždy pomoci.
" Možnost osobního růstu - získání profesních a odborných zkušeností.
" Příspěvek na stravování.
" 20 dní dovolené.

Místo výkonu práce:
Třebíč
Kontakt:
Životopisy zasílejte na: job@stronghand.eu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tomáše Bati 1075, Třebíč, 67401

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity