Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistentka - administrativní pracovník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29558040791 | aktuálnost: 28.06.2024

SECURIM security systems, s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt e-mailem.

Společnost SECURIM security systems, s.r.o. zabývající se zejména realizací městských kamerových systémů přijme asistentku do Brněnské kanceláře.

Náplň práce:
- telefonická komunikace se zákazníky
- vyřizování poptávek, servisních požadavků a podobně
- příprava smluv, podkladů na jednání a další administrativa
- zpracování dokumentací na montáže, předávacích protokolů a podobně
- objednávky materiálu a evidence skladových zásob
- zakládání účtenek a dokladů
- vedení docházek zaměstnanců
- emailová komunikace, tvorba obchodních nabídek
- starost o kancelář (doplňování zásob, káva, úklid)

Požadujeme:
- perfektní komunikační schopnosti
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou ale není podmínkou
- samostatnost
- ochotu učit se novým věcem
- maximální zodpovědnost
- perfektní až pokročilá znalost práce na počítači

Nabízíme:
- práci v perspektivním oboru
- možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
- zajímavé platové ohodnocení, prémie, 5 týdnů dovolené, sick days
- kancelář přímo v centru Brna s výbornou dopravní dostupností
- dlouhodobou spolupráci

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 - 44 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lidická 1875/40, Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy