Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistentka | Nový Jičín

referenční číslo: 54910 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí dynamického týmu, který miluje výzvy a neustále posouvá hranice možného? Hledáme energickou a organizovanou asistentku, která se postará o hladký chod naší kanceláří a bude pravou rukou našich vedoucích.
Správa kalendářů a plánování schůzek Organizace a koordinace firemních akcí Komunikace s klienty a partnery Příprava prezentací, reportů a dalších dokumentů Zajištění administrativní podpory pro tým

Požadujeme

Multitasking ninja: Dokážete žonglovat s více úkoly najednou a neztratíte přitom úsměv na tváři. Komunikační kouzelník: Umíte efektivně komunikovat jak ústně, tak písemně. Vaše e-maily jsou jako mistrovská díla. Organizační génius: Máte talent na organizaci schůzek, plánování kalendářů a koordinaci akcí. IT guru: Excel, Word a PowerPoint jsou vašimi nejlepšími přáteli. Týmový hráč: Spolupráce vám není cizí a rádi pomáháte kolegům k dosažení společných cílů.

Nabízíme

Atraktivní mzda: Víme, že kvalitní práce si zaslouží kvalitní ohodnocení. Moderní pracovní prostředí: Naše kanceláře jsou vybaveny vším, co potřebujete k efektivní práci. Přátelský kolektiv: Jsme tým, který drží při sobě a podporuje se navzájem. Možnosti růstu: Podporujeme osobní a profesní rozvoj našich zaměstnanců. Benefity: Flexibilní pracovní doba, možnost home office, stravenky a další výhody.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa