Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29610880765 | aktuálnost: 10.07.2024

AUTOKLEVER spol. s r.o.

Upřesňující informace

z: 25.6.2024
Do našeho týmu HLEDÁME kolegu/kolegyni na pozici automechanik.

Náplň práce:
- opravy převážně vozidel značky ŠKODA
- servisní prohlídky v rámci pravidelné údržby
- diagnostika vozidel - hledání závad

Očekáváme:
- praxi v oboru, odbornost a profesionalitu
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- mzdu v rozsahu 30 000 až 50 000 Kč
- spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
- zázemí moderního autorizovaného servisu Škoda
- pravidelné vzdělávání a školení
- zaměstnanecké výhody

Benefity pro zaměstnance: stravování v místě, kávový servis, benefitní karta, finanční bonus,firemní tarif, zaměstnanecké slevy, vzdělávání, kariérní růst, firemní akce.

Kontakt: Marie Košíková, telefonicky v pracovní dny Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod. na č.: 774 614 086, e-mail: kariera@autoklever.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hřbitovní 996/5, Nový Jičín, 74101

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy