Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanici/diagnostici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29604940776 | aktuálnost: 28.06.2024

Tomáš Lehnert

Upřesňující informace

z:24/6/2024
NÁPLŇ PRÁCE:
- Pro náš autoservis hledáme do týmu mechaniky
- Hlavní náplní práce bude servis a oprava vozidel, diagnostika poruch a stavu vozidel.
POŽADUJEME:
- Praxi
- Řidičský průkaz (sk. B)
- Aktivní a zodpovědný přístup, spolehlivost, zručnost, pečlivost, samostatnost.
NABÍZÍME:
- Zaměstnanecké benefity
- Zázemí silné, prosperující firmy.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu: lrauto@seznam.cz nebo nás kontaktujte na tel. č.: 608 678 396 Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 57 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 541, Staříč, 73943

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity