Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29597860746 | aktuálnost: 06.07.2024

Petra Potužníková Macurová

Upřesňující informace

Životopis zašlete na potuznik@jpmtrans.cz nebo volejte v PO - PÁ 7:30 - 16:00 na tel.: 604 295 040.

Přijmeme automechanika nákladních vozidel s praxí do našeho autoservisu v Ostravě - Kunčičkách.

Co vás čeká:
- Diagnostika závad na vozidlech IVECO a DAF, provádění údržby a oprav.
- Pracovní doba PO - PÁ, 7:00 - 15:30 h.
- Víkendy a svátky volno

Nabízíme Vám:
- Nástup možný ihned nebo po dohodě. Počkáme na Vás, bude-li třeba!
- Máte již naplánovanou dovolenou na toto léto ? Není problém, domluvíme se !
- Minimální plat 40 000 Kč čistého měsíčně
- Další bonusy a prémie dle výsledků odvedené práce
- Stravenkový paušál
- Možnost přidělení osobního auta na dojíždění do zaměstnání
- Příjemné prostředí dobře vybaveného servisu
- Žádné výkonové normy!
- Zaměstnání ve stabilní společnosti s 26 letou tradicí

Požadujeme:
- Praxi s opravami a servisem nákladních vozidel min. 2 roky.
- Samostatnost, důslednost, preciznost, umění hledat cesty a postupy pro zdárné a ekonomické provedení opravy

Nástup ihned nebo dohodou

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 51 000 - 58 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Holvekova 696/22, Ostrava, 71800

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity