Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik - autoelektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29474460741 | aktuálnost: 27.06.2024

CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup od 1.9.2024 nebo dohodou. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: servis osobních a užitkových vozů značky Citroën.
Požadujeme: ŘP skupiny B, technickou zdatnost, pečlivost, odpovědnost a ochotu se učit.
Výhodou je praxe v oboru, zkušenosti s diagnostickým zařízením nebo elektro vzdělání (zákon č.250/2021 Sb.)
Nabízíme zázemí stabilní společnosti s více jak 25letou existencí na trhu. Práce v přátelském kolektivu u autorizovaného zástupce vozů Citroën, možnost dalšího vzdělávání se v oboru (školení a certifikáty), příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, zaškolení ve školícím centru a možný profesní růst.
První kontakt mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: náměstí 9. května 2153/2a, Boskovice,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy