Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik, autoelektrikář / automechanička, autoelektrikářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29552460769 | aktuálnost: 27.06.2024

AUTOSALON DĚDEK, s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr - smlouva na dobu neurčitou (po zapracování), jednosměnný provoz.

Náplň práce: mechanické opravy vozidel do 3,5t, elektrikářské opravy, servisní prohlídky, diagnostika.

Zaměstnavatel očekává: zájem o svět automobilů, výuční list v oboru, elektrotechnické vzdělání se zaměřením na elektromobilitu výhodou, praxi v oblasti oprav motorových vozidel výhodou, uživatelskou znalost PC, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost a loajalitu.

Zaměstnavatel nabízí: příjemné prostředí a dynamický kolektiv, různorodou práci v autorizovaném servisu OPEL a Chevrolet, přístup k pracovním postupům výrobce OPEL a Chevrolet, zařazení do vzdělávacího programu STELLANTIS/OPEL jedné z největších světových automobilek, zázemí silné a stabilní rodinné firmy s více než 30letou tradicí, slevu na firemní výrobky/služby, zajímavé finanční ohodnocení - možnost navýšení v závislosti na výkonu, příspěvek na oběd.

Kontakt - pan Blažek David, tel.: 491 426 410 (od 07:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: prace@autosalondedek.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalostPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné výuční list v oboruPHP_EOL

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dobenínská 1992, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity