Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik/čka nákladních vozů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29119940776 | aktuálnost: 28.06.2024

Fa RENE a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: opravy vozů Mercedes-Benz
POŽADUJEME: vyučen v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů, přehled o vozech Mercedes-Benz, zkoušky a opravy vozidel, geometrie, praxe 2 roky na podobné pozici vítána, finanční ohodnocení bude stanoveno dle zkušeností a praxe
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu nad 30 km do 2 tis. Kč nebo svozové služební vozidlo
KONTAKT: emailem, telefonicky

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B podmínkouPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C výhodouPHP_EOL

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hlavní 408/141, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity