Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik/ka, autoelektrikář/ka, autotronik/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29533840746 | aktuálnost: 28.06.2024

AutoMoto Rubeš s.r.o.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- Pracovní náplň: opravy osobních vozidel
- Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou
- PD Po-Pá, 7:00-16:00 hod., hrubá mzda + příplatky
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 16:00 hod. (pan Rubeš, tel: 736 108 380) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: automotoservismipr@gmail.com.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Samostatnost 1721, Bystřice pod Hostýnem,

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy