Typ nabídky

Minimální mzda

Back office specialista ve financích – TOP benefity (i pro absolventy)

referenční číslo: 55159 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem technologických platforem pro správu finančního majetku, hledá do svého týmu parťáka, který bude poskytovat podporu při kontrole finančních transakcí. Našimi klienty jsou významné banky, pojišťovny a další finanční instituce v rámci celého světa. Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří ovládají Excel a angličtinu na pokročilé úrovni. Vhodná také pro absolventy! Odměnou Vám kromě mzdového ohodnocení budou také roční bonusy, 33 dní placeného volna, home office 2x týdně, flexibilní pracovní doba, možnost 20 dní v roce pracovat ze zahraničí, příspěvky na stravování, Multisport kartu, Cafeterii, penzijko a mnoho dalšího. Máme moderní kanceláře v krásné administrativní budově v Praze 5 – Smíchov u metra B – Anděl. Smlouva na HPP. Nástup možný ideálně ihned nebo dohodou.
kontrolovat a analyzovat finanční transakce procesovat data v Excelu a dohlížet na to, že všechna čísla sedí vyhledávat potenciální finanční rizika či podvody dohlížet na správnost uvedených dat u jednotlivých klientů kontrolovat zpracování klientských aktiv a financí na denní bázi budete používat především angličtinu; veškeré podklady jsou u nás v angličtině, stejně tak i většina kolegů či nadřízených jsou cizinci

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ekonomie, účetnictví, financí či obchodu komunikativní znalost angličtiny nezbytná, u nás spolu mluvíme všichni anglicky podmínkou je také dobrá znalost Excelu, to znamená že ovládáte funkce typu VLOOKUP, SUMIF, COUNTIF, IF či podmíněné formátování

Nabízíme

mzdové ohodnocení ve výši 38 000 – 45 000 Kč na základě Vašich zkušeností a dovedností smartphone, laptop i k soukromým účelům home office možný 2x týdně po zaškolení flexibilní pracovní doba 26 dní dovolené 7 sick days 10 dní volna na péči o rodinné příslušníky v nouzové situaci 20 dní ročně možnost pracovat ze zahraničí 1 den dobrovolnického volna příspěvky na stravování příspěvky na Multisport kartu příspěvky na Cafeterii příspěvky na penzijní či životní pojištění občerstvení na pracovišti společenské firemní akce a teambuildingy moderní kanceláře v krásné administrativní budově v Praze 5 u metra B – Anděl spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví