Typ nabídky

Minimální mzda

Bezpečnostní Technik

referenční číslo: 56534 | aktuálnost: 31.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho stálého klienta, výrobní společnost s přátelskou firemní kulturou v Nýřanech, nyní hledáme Bezpečnostního technika. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat životopis.
ajištění bezpečného pracovního prostředí udržování systematického přístupu k řízení bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí zavádění, kontrola a koordinace systému environmentálního managementu (ISO14001) hodnocení rizik souvisejících se zdravím a bezpečností. poskytování zaměstnancům informace a instrukce o bezpečnosti práce pravidelné interní audity bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a životního prostředí

Požadujeme

SŠ vzdělání základní komunikace v angličtině znalost MS Office orientace v BOZP a HSE ŘP sk. B

Nabízíme

úžasné vedení podniku a rodinné zázemí každoroční navyšování platu (dle výkonu zaměstnance) 24 dní dovolené + 5 dní dovolené navíc, když po dobu jednoho roku neomarodíte stravenkový paušál příspěvek na penzijní pojištění – 3% z ročního platu roční bonus dle výkonu zaměstnance benefit karta příspěvek na dopravu (dle lokace, nad 20km 2 500kč) káva, čaj, voda z automatu zdarma ovocné dny každý týden
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha