Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bozp/po specialista - junior (40-50.000 KČ)

referenční číslo: 59563 | aktuálnost: 09.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oblasti BOZP/PO? Případně máte zkušenost z oblasti výrobního prostředí a hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se anglicky? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Do stabilní nadnárodní společnosti hledáme novou posilu do týmu na pozici:
BOZP/PO SPECIALISTA - JUNIOR (40-50.000 KČ)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP, ŽP, PO
  • Analýza rizik oblasti BOZP, ŽP,..
  • Pomoc manažerovi HSE při organizaci auditů BOZP a ŽP
  • Poradenství a konzultace v dané oblasti vedoucím pracovníkům
  • Tvorba interních směrnic
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ / VŠ zdělání
  • Zkušenost z výrobního prostředí
  • Zájem o oblast BOZP/PO, životní prostředí
  • Komunikativní angličtina
  • MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na kulturu, vzdělávání
  • Firemní akce
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Valticko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Strojírenství, Zemědělství, lesnictví