Typ nabídky

Minimální mzda

Brand manager – medical & health care

referenční číslo: 55748 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste kreativní a vyznáte se v řízení a rozvoji přidělené značky? Láká vás rozmanitá práce, při které využijete své komunikační, organizační a analytické dovednosti? Pokud ano, mám pro vás jedinečnou nabídku na pozici Brand manager v perspektivním prostředí, které nikdy nepřestane postrádat smysl.
Navrhovat a řídit brandové strategie týkající se konkrétního produktu Realizovat jednotlivé marketingové kampaně a posilovat marketingovou komunikaci (především směrem k nemocničním institucím) Vyhodnocovat konkrétní marketingové nástroje a efektivně pracovat s budgetem Úzce spolupracovat s obchodním týmem na lepší propagaci produktu a zákaznických řešeních Připravovat a realizovat produktová školení jak pro klienty, tak pro širší odbornou veřejnost Spolupracovat i se zahraničními kolegy (zahraniční centrála)

Požadujeme

VŠ vzdělání – ideálně obor marketing nebo ekonomie Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou (oceníme přehled ve zdravotnictví/farmacie) Angličtina na komunikativní úrovni Nápaditost, kreativita a proaktivní přístup Výborné komunikační a prezentační dovednosti Analytické myšlení Řidičský průkaz skupiny B – budete se pohybovat i v terénu u klientů

Nabízíme

Prostředí, které podporuje další rozvoj a oceňuje inovativní nápady Bonusy nad rámec fixní mzdy Týden dovolené navíc Možnost využívat občasného home office Příspěvek na Multisport kartu a další benefity Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenkový paušál Slevy na firemní výrobky, které určitě využijete
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations