Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda na úklid obchodu Ostrava - Zábřeh

referenční číslo: 55392 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádníky do obchodu na pozici pracovníka úklidu. Brigáda je na jeden den 30.6.2024 na noční směnu od 21:30hod. v Ostravě - Zábřehu.
Brigádá v obchodě spočívá v úklidu obchodu a případně jeho parkoviště - vysypání odpadkových košů, čištění toalet, stírání podlah, leštění skleněných dveří, hrubé čištění parkoviště (sběr PET lahví, papírku aj.).

Požadujeme

Plnoletost 18+
Spolehlivost a na domluvenou směnu dorazíte

Nabízíme

Mzda 120 Kč/hod. Příplatek za noční směnu 10% Smlouva na DPČ
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 120 - 120 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda