Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brigáda - ranní úklid úterý-středa 2.7.-3.7.

referenční číslo: 55772 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Možnost rychlého přivýdělku na příležitostné úklidy Brno a okolí. Nyní hledáme brigádníky na úklid BRNO: ÚTERÝ 7:00 - cca. 14:00, STŘEDA 7:00 - cca. 12:00
Úklid obchodů a supermarketů Různé lokality Brno a okolí Ranní či noční směny Úklidové prostředky jsou na místě

Požadujeme

Flexibilita Zodpovědnost Spolehlivost Plnoletost

Nabízíme

Možnost týdenních záloh Mzda 120Kč/hod., v případě nočních směn příplatky Možnost dlouhodobé spolupráce na Dohodu o pracovní činnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda