Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brigáda ve skladu 180 Kč/hod

referenční číslo: 57712 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme 1-2 brigádníky na ranní směny do skladu v Brně na ulici Vídeňská. Jedná se o krátkodobou brigádu na 2 měsíce s možností prodloužení při vzájemné spokojenosti.
Pomocné práce ve skladu Zaskladňování, expedice, manipulace se zbožím Směny denně 6:00-14:30 Docházka denně nebo dle dohody

Požadujeme

Pravidelná docházka, dochvilnost a slušné chování Fyzická zdatnost

Nabízíme

Mzda 180 Kč/hod Nenáročná práce v čistém prostředí Možnost záloh ze mzdy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda