Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brigáda ve skladu 190 Kč/h

referenční číslo: 55910 | aktuálnost: 07.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta z oblasti expedice hledáme pomocné síly do skladu na nakládku a vykládku kamionů. Lokalita: Říčany/Jažlovice
výpomoc ve skladu rozdělování zásilek nakládka/vykládka kamionů

Požadujeme

spolehlivost a pracovitost vše ostatní tě rádi naučíme

Nabízíme

190 Kč/h smlouva na DPČ možnost týdenních záloh lokalita: Říčany/Jažlovice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 190 - 190 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek