Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brigáda ve skladu 190 Kč / hod

referenční číslo: 55302 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš finančně zajímavý přivýdělek a bydlíš poblíž Zdic či Berouna? Tak se nám ozvi a my již vše vyřídíme. Pro našeho klienta z oblasti expedice hledáme na příští týden 17.6. do 21.6. pomocné síly do skladu na vykládku kontejnerů.
výpomoc ve skladu nakládka a vykládka kontejnerů

Požadujeme

spolehlivost a ochota dojíždět do Zdic vše ostatní tě rádi naučíme

Nabízíme

smlouva DPČ mzda: 190 Kč / hod 5 týdnů dovolené možnost týdenních záloh lokalita: Zdice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 190 - 190 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek