Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brigáda - výdej jídel + pracovník/ce úklidu - kyjov

referenční číslo: 58240 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Výdej jídla
  • Úklid jídelna + výdejna

Požadujeme

  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ

(není podmínkou – pouze výhodou)

Nabízíme

  • 120 - 140 Kč/hodinu
  • Brigáda 5-6 hodin, nepravidelně ( cca od 7:30 do 13.00) + možnost další spolupráce. (práce není náročná jedná se o 30-40 porcí)
  • DPP, DPČ
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Příspěvek na cestu
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce: Kyjov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair