Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Business Controller- udržitelná energie Praha

referenční číslo: 55522 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš partner je globálním technologickým lídrem, který podporuje udržitelnou energetickou budoucnost pro všechny. Rozvíjí světový energetický systém tak, aby byl udržitelnější a flexibilnější. Spolupracuje se zákazníky a partnery, aby umožnil udržitelnou energetickou budoucnost – pro dnešní i nastupující generace. Zaměstnává přibližně 45 000 lidí v 90 zemích a generuje obchodní objemy v hodnotě dosahující 13 miliard dolarů. Máte zkušenost na pozici výrobního controllera? Chcete své zkušenosti uplatnit v nadnárodní společnosti? Tak se nám ozvěte a rádi se s Vámi spojíme.
Příprava finančních analýz a reportů z pohledu manažerského účetnictví Zpracování podkladů pro měsíční závěrku (interní reporting) Sestavování nákladových, výrobkových kalkulací a jejich kontrola Tvorba analýz prodejů z pohledu množstevních, cenových a odchylek ze struktury prodeje – plán vs skutečnost Tvorba analýz výrobních nákladů – odchylky cenové, množstevní z hlediska spotřeby materiálu dle výrobních zakázek Tvorba analýz výrobních středisek – pokrytí či nepokrytí žádoucích nákladů (over/under absorpce) Spolupráce při tvorbě finančního plánu a forecastu společnosti Zodpovědnost společně s vedoucími středisek za plánování nákladových středisek, dále jejich rozborová činnost

Požadujeme

VŠ vzdělání v ekonomické oblasti Předchozí pracovní zkušenosti v oblasti výrobního controllingu (min. 3 roky) Znalost manažerského účetnictví Znalost kalkulací – kalkulace na jednici Výborná znalost excelu - budete potřebovat svyhledat, sumifs, concatenate, ifna, kontingenční tabulky, apod. AJ na komunikaticní úrovni Zkušenosti se systémem SAP výhodou Analytické myšlení, pozitivní přístup, týmový hráč

Nabízíme

Jistotu úspěšné mezinárodní firmy v oblasti energie, která má budoucnost 5 týdnů dovolené 7,5 hodin pružné pracovní doby Občasný home office Dotované stravování - stravenky Cafeteria systém ve výši 6 000 Kč ročně Příspěvek na penzijní připojištění 2–3 % ze mzdy Bonusový systém Zdravá středa - ovoce a zelenina pro zaměstnance zdarma Káva a čaj zdarma Parkování zdarma Mobilní SIM karty se zvýhodněným paušálem Odměny za odpracované roky, při odchodu do důchodu a další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví