Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

C# programátor - technický lead

referenční číslo: 58521 | aktuálnost: 02.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Náš příběh jsme začali psát v roce 1994. Od prvních řadičů světelné signalizace jsme se posunuli k velkým projektům chytrých měst a silnic po celém světě. Jen díky lidem, kteří v zde pracují, můžeme zjednodušovat život lidem na všech kontinentech.

Náplň práce

- Rozvíjet produkt - parkovací systémy,
- Vývoj business aplikace běžící na serveru,
- Programování pro klasický počítač - nejde o embedded software
- Team 4 vývojářů, plus 2 testeři
- Práce částečně s hardware - nutné být onsite

Požadujeme

- Seniorní znalost vývoje .NET
- Zodpovědnost, proaktivní přístup, samostatnost
- Ochotnu pracovat na starších i novějších technologiích (.Net frw 4.8, .Net Core, .Net 8, Rabbit MSG Queue, Windows/Linux...)
- Základní znalost AJ
- Nápady pro zlepšení procesů, nadšení pro produkt
- Plus: studium elektrotechniky, strojírenství

Nabízíme

- Možnost realizovat své nápady
- Práce na celosvětově užívaných zařízeních
- Tým nadšenců, kteří jsou do práce zapálení
- Odpovídající mzda
- Dovlená a další benefity
- Trvalý pracovní poměr na HPP dobu neurčitou

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj