Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Celní deklarant

referenční číslo: 55111 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do logistické společnosti hledáme šikovného kandidáta na pozici Celního deklaranta. Máte již zkušenosti na obdobné pozici a znáte celní předpisy? Ozvěte se nám a připojte se k týmu!
Zpracovávání celních dokumentů Proclívání zásilek Komunikace v rámci společnosti i mimo ni Další administrativní úkony

Požadujeme

Pokročilou znalost celních předpisů Pečlivost a proaktivní přístup Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič Znalost anglického jazyka výhodou Znalost MS Office (HELIOS výhodou)

Nabízíme

Stravenky/příspěvek na stravování Bonusy/prémie Dovolená 5 týdnů Občerstvení na pracovišti Nástup ihned Lokalita: Letiště Václava Havla, Ruzyně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika