Typ nabídky

Minimální mzda

Certifikační specialista

referenční číslo: 56467 | aktuálnost: 30.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodně úspěšné výrobní hi-tech společnosti hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici specialisty pro certifikace. Pokud máte zkušenosti se zajišťováním certifikátů k produktům, nebo jste působil/a třeba jako zkušební technik, tak se mi ozvěte, možná hledáme právě Vás!
Zajišťování všech aktivit, které povedou k certifikacím výrobků pro konkrétní trhy (EU, Amerika, Asie) Provádění testování (bezpečnostní, funkční apod.) v laboratořích Zajišťování testování v kooperaci s externími dodavateli Spolupráce s ostatními odděleními – zejména kvalita, výrobní engineering, vývoj Spolupráce se zkušebnami, certifikačními inspektory atd. Tvorba výstupní dokumentace v AJ/ČJ

Požadujeme

Výhodou je vzdělání v technickém oboru Orientujete se v technických výkresech Výhodou je praxe například z testovací laboratoře, kvality, nebo jako zkušební technik Domluvíte se anglicky – jedná se zejména o psanou formu

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Roční bonusy Flexibilní pracovní dobu Možnost využívat home office 5 týdnů dovolené 2 sick days Dotovanou Multisport kartu Výhodný telefonní tarif Penzijní připojištění Příspěvek na stravování Odborné školení a kurzy Práci ve fajn týmu v moderních nových kancelářích v Brně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl