Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cestovní agent/Letenkář (m/ž)

referenční číslo: 58122 | aktuálnost: 30.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naš klient, úspěšná travel management společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Cestovní agent/Letenkář (m/ž). Pokud máte zkušenosti v oblasti cestovního ruchu, rádi komunikujete s klienty a ovládáte rezervační systém Amadeus, přečtěte si následující detailní pracovní nabídku:
Rezervace a správa letenek: Včetně vyhledávání tras a komunikace s leteckými společnostmi ohledně možností a cen. Zajišťování přepravy pro skupiny osob. Vytváření smluv a zodpovídání dotazů klientů. Správa cestovních dokladů a storno úkonů. Fakturace a sledování plateb od klientů. Práce s rezervačním systémem Amadeus

Požadujeme

Relevantní pracovní zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a zákaznického servisu. Pokročilou angličtinu pro komunikaci s klienty. Základní znalost MS Office a systému Amadeus.

Nabízíme

HPP na dobu neurčitou s nástupem dle Vašich možností. 13. plat Pracovní dobu pondělí – pátek, volné víkendy. Flexibilní pracovní dobu podle dohody v týmu (PO - PÁ mezi 8:00 – 18:00). 25 dní dovolené a sick days. Příspěvek na stravování. Příspěvek na sport, kulturu a volný čas. Kancelář v centru Prahy (metro Muzeum/Hlavní nádraží/Můstek).
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní