Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Chemik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29468380781 | aktuálnost: 27.06.2024

MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s.

Chemik

Upřesňující informace

1. kontakt TELEFONICKY, OSOBNĚ, E-MAILEM. Tel.: 602 564 791, omikulska@msdo.cz
Požadujeme: řidičské oprávnění k řízení VZV, dobrý zdravotní stav (zvedání břemen 20-25 kg) a samostatnost. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce: příprava chemických pomědovacích, mořících a pozinkovacích lázní, čištění technologických van, provádění rozborů chemikálií, provádění záznamů a analých v PC. Zajišťování spolupráce s externími firmami - zajišťování zásobování a odvozů chemických surovin.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravné, 23 dnů dovolené, možnost náborového příspěvku

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Syllabova 1263/60, Ostrava, 70300

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy