Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Chovatel exotických zvířat - kopytníci

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29592400713 | aktuálnost: 06.07.2024

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Náplň práce: Chov a zajištění dobrého zdravotního a výživového stavu vám svěřených zvířat; Spolupráce na tvorbě expozic; Spolupráce na tvorbě druhové chovatelské koncepce. Požadavky: Střední vzdělání v oboru chovatel zvířat, chovatelské a zpracovatelské práce, zemědělství nebo veterinární péče nebo zkušenost s péčí o kopytníky. Praxe v oboru chovatelství je VÝHODOU; Zájem o danou problematiku a ochotu se učit; Pečlivost, technické myšlení, manuální zručnost. Vhodné pro uchazeče, kteří nemají problém s fyzickou prací za jakéhokoli počasí.

Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista

25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování a penzijní pojištění

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 - 25 290 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U zoologické zahrady 147/46, Brno, 63500

Region: Jihomoravský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy