Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CI Manager

referenční číslo: 55644 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

CI Manager

Náplň práce

tvorba a implementace strategií neustálého zlepšování v souladu s cíli a záměry společnosti školení a mentorování interního CI týmu zpracování reportingu (řediteli závodu, centrále společnosti) organizace a realizace školení a workshopů kooperace s ostatními odděleními závodu zavádění standardů budete podporovat ostatní závody v rámci Evropy

Požadujeme

SŠ vzdělání zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2-3 roky komunikativní úroveň anglického jazyka znalost nástrojů Lean

Nabízíme

25 dní dovolené dotované závodní stravování – tříchodové menu 21,- Kč motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1.000 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 12 měsíců, 1.500 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 24 měsíců příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně pružná pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Ostatní