Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšníci a servírky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29475580703 | aktuálnost: 29.07.2024

POKLUDA s.r.o.

Upřesňující informace

z: 31.5.2024
Osobní kontakt Hotel Salaš v pracovní dny Po - Pá do 15:00 hodin. Nástup dle dohody.

Náplň práce
- základní obsluha hostů, prostírání stolů, servírování nápojů a jídla, sklizení nádobí
Požadavky
- praxe, flexigilita, zručnost, všestrannost, svědomitý přístup k práci

Výhody: možnost po zkušební době firemních bonusů

Kontakt: Matušová Miroslava, telefonicky Po - Pá do 15 hod na č.: 605 528 469, e-mail: hotel@hotel-salas.cz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 22 760 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Salaši 187, Šenov u Nového Jičína, 74242

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity