Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník - servírka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 14769110779 | aktuálnost: 28.06.2024

Hotelklik a.s.

Upřesňující informace

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
Náplň práce: prostírání stolů čistým stolním prádlem, příbory, nádobím a sklenicemi; vítání zákazníků a nabízení jídelních a nápojových lístků; poskytování poradenství při výběru pokrmů a nápojů; přijímání objednávek na pokrmy a nápoje a jejich předávání do kuchyně nebo zaměstnancům u baru; podávání pokrmů a nápojů u stolu; sklízení stolů a předávání použitého nádobí a příborů zpět do kuchyně předkládání účtů, přijímání plateb, obsluha pokladen a přístrojů na platební karty.
Požadujeme: ochotu pracovat, flexibilitu, manuální zručnost, praxe v oboru výhodou, čistý trestní rejstřík
První kontakt: emailem nebo telefonicky (každé úterý od 13-15 hod.)
Pracovní doba: 12.00 - 20.00

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 18, Špindlerův Mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Vhodné pro: Cizince