Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník / servírka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29518960752 | aktuálnost: 28.06.2024

HOTELIS s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt: Svěrkošová Jana, tel.: 724 315 450, e-mail: jana.sverkosova@hotelis.cz
Náplň práce: odborná obsluha (komunikace s hosty, chování, bezpečnost, hygiena, dodržování pravidel); řádné přijímání objednávek; servírování pokrmů a nápojů; spolupráce se zaměstnanci provozu; příprava teplých a studených nápojů; příprava restaurace na provoz; sklízení použitého inventáře ze stolů; udržování pořádku na pracovišti; úklid po skončení směny.
Požadujeme: středoškolské vzdělání-maturita, vyučen; vzdělání nebo praxe v oboru výhodou; znalost NJ, RJ alespoň základní komunikační úroveň u obou jazyků; pečlivost, spolehlivost, samostatnost a důslednost.
Nabízíme: práci v dynamicky se rozrůstající společnosti; odpovídající platové ohodnocení; možnost kariérního růstu.
Upřesňující informace: pracovní poměr zatím na dobu 1 roku s možností prodloužení; pracovní doba dle domluvy/potřeb zaměstnavatele, většinou krátký - dlouhý týden.
celodenní strava zdarma, zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadované jazykové znalosti

Německý
Ruský

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Krále Jiřího 1096/7, Karlovy Vary, 36001

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity