Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník/servírka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29652140782 | aktuálnost: 01.08.2024

MERTIN s.r.o.

Upřesňující informace

V případě zájmu nás kontaktujte:
- osobně od 08:00 do 15:00 hod na adrese výkonu práce
- emailem na: recepce@hotelmertin.cz, zašlete životopis
- telefonicky od 08:00 do 15:00 hod na tel.č. 608 684 330.

Požadované vzdělání:
- nižší střední odborné nebo
- střední odborné s výučním listem.

Upřesňující informace:
Náplň práce: Číšník / servírka v zavedené a nově zrekonstruované restauraci Mertin v Chomutově, směny krátký / dlouhý týden, ideálně zkušenosti nebo vyučení v oboru.

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 185 - 185 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Mostecká 387/24, Chomutov, 43001

Region: Ústecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy