Typ nabídky

Minimální mzda

člen konstrukčního týmu

referenční číslo: 12416 | aktuálnost: 27.03.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste zapálen do automobilového průmyslu? Chcete se podílet na vývoji a každodenně využívat anglický nebo německý jazyk? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodně uznávaná společnost v oblasti automotive hledá člena týmu na pozici: ČLEN KONSTRUKČNÍHO TÝMU (40-45.000,- Kč)

Náplň práce

* správa a úprava 3D technické dokumentace * úzká spolupráce s členy týmu * úprava výkresů dle požadavků klienta * každodenní využití angličtiny/němčiny

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z automobilového průmyslu
  • zkušenosti s plasty
  • znalost programu CATIA – výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • jazykové kurzy
  • podporu kolegů a týmovou práci
  • místo výkonu: Liberecký kraj

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství