Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Clinical Engineer – Kardiologie

referenční číslo: 54946 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro významnou mezinárodní zdravotnickou společnost hledáme ambiciózního klinického inženýra s nadšením pro oblast elektrofyziologie, který bude odborným partnerem pro lékaře a další zdravotnický personál. Příležitost i pro absolventy VŠ!
Poskytování odborných konzultací, školení a podpory ohledně EP produktů Udržování aktuálních informací o stávajících i nových technologiích Přehled o nejnovějších trendech na trhu Prezentace produktů na výstavách a konferencích, zodpovídání technických dotazů

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání, ideálně biomedicínského zaměření Preferované zkušenosti v oblasti elektrofyziologie nebo podobného oboru Výborná znalost češtiny a angličtiny. ŘP sk. B Ochota cestovat po Praze a okolí, ale i v rámci ČR

Nabízíme

Atraktivní mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností Roční bonus Možnost práce převážně z home office Flexibilní pracovní dobu Placenou dovolenou navíc + sick days Služební automobil Kurzy a školení, další rozvoj Možnost profesního růstu Společenské firemní akce a teambuildingy Moderní kanceláře v administrativní budově na Praze 6 Spolupráci na HPP Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností Mnoho dalších zajímavých benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie