Typ nabídky

Minimální mzda

CNC operátor - Obsluha automatizované linky

referenční číslo: 56380 | aktuálnost: 25.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s přátelskou atmosférou, která se zabývá navrhováním komerčních prostor, výrobou designového kancelářského nábytku, má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců? Pro klientovu moderní výrobní halu hledáme spolehlivého a pečlivého kolegu na pozici Operátor CNC - Obsluha automatizované linky. Vaším hlavním úkolem bude dohlížet na chod svěřeného úseku linky, řešit chybová hlášení v softwaru, výrobní vady a vzniklé kolize. Práce nevyžaduje manipulaci s materiálem, programování ani nastavování strojů. Nabízíme práci v novém a moderním prostředí na dvousměnný provoz. Pozice není fyzicky náročná a je vhodná pro ty, kteří hledají stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu. Připojte se k nám a využijte své zkušenosti na pozici, která nabízí zajímavé pracovní výzvy a možnost profesního růstu.
Dohled na chod svěřeného úseku linky Řešení chybových hlášení v SW, výrobních vady a vzniklých kolizí - neprogramujete ani neměníte nástroje a neseřizujete stroj Kontrolu programu s výrobní dokumentací Plnění výrobnchí plánů stanovených na pracovní směnu mistrem

Požadujeme

Orientujete se ve výkresové dokumentaci Ochota pracovat na 2 směny Vzdělání v technickém oboru, nejlépe truhlář - nábytkář nebo zkušenosti v oblasti CNC obrábění (na vrtacím centru nebo na pile)

Nabízíme

Nástup možný IHNED 5 týdnů dovolené Smlouvu na dobu neurčitou Příspěvek na stravování Výborné dotované obědy ve vyhlášené firemní kantýně Příspěvek na penzijní pojištění Práci v jednom z nejmodernějších výrobních prostředí ve střední Evropě Skvělý pracovní kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl