Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC Programátor | Liberec

referenční číslo: 56076 | aktuálnost: 04.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného programátora CNC pro zakázkovou výrobu mimo automotive.
programování a nastavování CNC strojů dle technické dokumentace, spolupráce na vytváření technologických postupů, optimalizace výrobních postupů, nastavování nástrojů a kontrola procesů v průběhu výroby.

Požadujeme

SŠ vzdělání v technickém oboru, min. 1 rok praxe na pozici programátora, orientace ve výkresové dokumentaci, základní znalost anglického jazyka, znalost pětiosého programování výhodou, aktivní přístup, spolehlivost a samostatnost.

Nabízíme

rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou, kvartální odměny, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, hrazenou Multisport kartu nebo peníze na Pluxee kartu, přenosné permanentky na hokej, fotbal, ZOO.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl